Obraz wyraża więcej niż tysiąc słów

Wielkoformatowe monitory reklamowe stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych metod reklamy, takich jak plakaty drukowane czy stojaki z ulotkami.

Niezawodny i nowoczesny monitor reklamowy stanowi doskonałe narzędzie marketingowe, które z powodzeniem można wykorzystywać w różnych segmentach rynku i wielu branżach.

Zastosowanie najnowszych technologii multimedialnych ma również na celu poprawę  komunikacji wokół produktu jak i samego miejsca sprzedaży. Ponadto ekrany reklamowe zwiększają pozytywne doświadczenia klienta z wizyty w sklepie oraz mają znaczny wpływ na zwiększenie sprzedaży. Dzieje się tak ponieważ to właśnie w sklepie zapada najwięcej decyzji zakupowych naszych klientów.

Monitory reklamowe wykorzystują technologie Digital Signage do wyświetlania treści reklamowych, marketingowych i informacyjnych, dają możliwość zdalnego zarzadzania treścią na ekranach z dowolnego miejsca na ziemi wykorzystując połączenie internetowe. Ponadto bez problemu można spersonalizować treści na poszczególnych ekranach dopasowując wyświetlane treści do aktualnych potrzeb w bardzo szybkim czasie.

Monitory reklamowe mają możliwość pracy zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej. Ułatwia to dopasowanie ich do miejsca, w którym będą montowane oraz do potrzeb wyświetlanego obrazu. Monitory przystosowane są do pracy 24 godziny na dobę.

Monitory reklamowe z powodzeniem możemy wykorzystywać  w następujących branżach :

Gastronomia / hotelarstwo / retail / handel / Przemysł / komunikacja wewnętrzna / Sektor publiczny / Ośrodki sportowe / Edukacja

Poszukujesz rozwiązania dla swoich potrzeb skontaktuj się z naszymi specjalistami którzy służą fachową radą i pomocą w dobrze rozwiązań multimedialnych