Produkty w akcji: Czy masz świadomość zagrożeń?

Do niedawna wydawało się, że cyberprzestępcy omijali małe i średnie firmy. Niestety – stały się one w ostatnich latach ulubionym celem kradzieży danych. Co kryje się za tą zmianą? Edukacja.

W przeszłości małe i średnie firmy nie miały dostępu do zasobów szkoleniowych, z których korzystali szkoleniowcy w przedsiębiorstwach. Teraz to się zmienia i ten fakt czyni je atrakcyjnym celem dla przestępców poszukujących łatwego dostępu do wrażliwych danych biznesowych.

RigOffice współpracuje z liderami w dziedzinie zabezpieczeń. Dzięki temu możemy zaoferować szkolenia uświadamiające na temat bezpieczeństwa na poziomie korporacyjnym dla małych i średnich firm. Szkolenia zaprojektowane zostały tak, aby pomóc pracownikom identyfikować i unikać potencjalnych zagrożeń. W ten sposób możesz zmaksymalizować zwrot z inwestycji w szkolenie i zmniejszyć prawdopodobieństwo włamania.

Czym jest szkolenie w zakresie świadomości bezpieczeństwa?


Firewalle. Łatki bezpieczeństwa. Antywirusy. Blokery spamu. Narzędzi, których używasz do ochrony sieci, jest wiele, ale w wieloaspektowym środowisku zagrożeń nawet najlepsze narzędzia nie dają 100% gwarancji. Dlaczego? Bo jeśli chodzi o bezpieczeństwo IT, jesteś tak dobry, jak Twoje najsłabsze ogniwo. Nasz kompleksowy program szkoleniowy pomoże Ci podnieść poziom bezpieczeństwa, umożliwiając użytkownikom obronę przeciwko cyberatakowi.

Kampanie dotyczące rozpoznawania i zwiększania świadomości w zakresie phishingu

Webroot Security Awareness Training oferuje realistyczne symulacje phishingu, które pomagają mierzyć i ulepszać reakcje użytkowników na podejrzane wiadomości e-mail. Szablony Webroot „pod klucz”, podzielone na regiony pod kątem większej trafności, umożliwiają uruchomienie realistycznych kampanii phishingowych w ciągu kilku minut. Wolisz uruchomić niestandardową symulację? Dzięki Webroot możesz tworzyć dostosowane kampanie od podstaw, dostosowując wszystko, od nazwy nadawcy i adresu e-mail po treść wiadomości i stronę docelową.

Kursy szkoleniowe w zakresie bezpieczeństwa i zgodności

Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa nie są niczym nowym, a mimo to błąd ludzki nadal jest przyczyną zdecydowanej większości naruszeń bezpieczeństwa. Co wyróżnia nasz program? Łatwe w użyciu kursy Webroot zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym wpływie i użyteczności. Wiele kursów można ukończyć w mniej niż dziesięć minut, a wszystkie są dostępne za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Dzięki kursom obejmującym prawie każdy obszar bezpieczeństwa IT, Webroot oferuje wszechstronne szkolenie z takich zagadnień, jak wyłudzanie informacji, złośliwe oprogramowanie i integralność haseł – ale na tym nie koniec. Obszerny zbiór kursów Webroot zorientowanych na zgodność oferuje szkolenia regulacyjne w zakresie PCI DSS, HIPAA i nie tylko.

Najlepsza część? Szkolenie ewoluuje a nowe treści są cyklicznie dodawane

Wdrażanie i zarządzanie
Rozpoczęcie pracy z Webroot jest łatwe. Po pierwsze, nasz zespół techniczny będzie współpracował z Tobą, aby zaimportować użytkowników, skonfigurować pulpit nawigacyjny i opracować wstępny program szkoleniowy, aby ocenić ogólną świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa. Stamtąd będziemy dostosowywać, zarządzać i śledzić Twoje kampanie, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom użytkowników. Wolisz samodzielnie zarządzać Webroot? Nie ma problemu. Knight może zapewnić podstawowe szkolenie dotyczące kokpitu, aby zapoznać Cię z rozwiązaniem i wyposażyć Cię w wewnętrzne administrowanie kampaniami. Cokolwiek zdecydujesz, dzięki Webroot możesz spać spokojnie, wiedząc, że otrzymujesz aktualne szkolenie obsługiwane przez światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa IT.

Zapewniamy swobodę szkolenia użytkowników w dowolny sposób, oferując:

Szkolenie oparte na klasyfikacji: grupuj użytkowników i zarządzaj kampaniami według lokalizacji, działu lub jednostki biznesowej.
Automatyzacja oparta na zachowaniach: twórz niestandardowe programy szkoleniowe dla użytkowników wykazujących określone zachowania, tj. Specjalistyczne szkolenia dla każdego użytkownika, który kliknie łącze w symulacji phishingu.
Niestandardowe planowanie: wysyłaj kampanię do całej bazy użytkowników, twórz kroczące kampanie rozłożone w określonym czasie lub uruchamiaj jednorazowe programy dla użytkowników wymagających dodatkowej pomocy. Elastyczna platforma Webroot ułatwia przejęcie kontroli nad treningiem.
Wszechstronne śledzenie: najlepszy w swojej klasie system zarządzania uczeniem firmy Webroot zapewnia niezawodne śledzenie kampanii, które pomaga mierzyć postępy użytkowników i określać obszary wymagające dalszego szkolenia. Ponadto ciesz się większą odpowiedzialnością dzięki statystykom uczestnictwa w czasie rzeczywistym i automatycznym przypomnieniom o szkoleniach.